O nás

Zo sveta IT pre ľudí nielen z IT sveta. Index Mag je lifestylový IT magazín – zaujímajú nás technologické trendy, novinky z biznisu, vzdelávanie, kultúra a veľa iného.

Našim čitateľom približujeme IT trendy a technológie, prinášame novinky a technologické zaujímavosti, novinky z regiónu a z podnikateľského prostredia, rozhovory, lifestylové články, tipy, pozvánky a reportáže, témy z oblasti vzdelávania, kultúry a športu.

Magazín je vydávaný komunikačnou agentúrou LEMUR a jeho hlavným partnerom je klaster Košice IT Valley. Vznikol na jeseň 2018. Ponúka priestor novinkám a aktivitám z IT sveta a rovnako dáva príležitosť vyniknúť aj príbehom a osudom mimo IT prostredia, ktoré vedia inšpirovať či motivovať.

Index Mag je prioritne regionálne zameraný magazín – pôsobíme a píšeme predovšetkým o Košiciach, Košickom a Prešovskom samosprávnom kraji. Venujeme sa spravodajstvu z oblasti IT, biznisu či vzdelávania. Lifestylovo sa zameriavame na rozhovory so zaujímavými a inšpiratívnymi ľuďmi a ich životné príbehy. Prinášame tipy na voľnočasové aktivity, športovanie či možnosti vzdelávania.

Tešíme sa na spoluprácu! 🙂