Zdroj: Mr Myles Dickinson / Shutterstock.com

Nie je stan ako stan – presvedčte sa o tom sami

Je zaujímavé, ako sa časom mení význam konkrétnych slov. Kým v minulosti sme mali slovo stan“ spojené predovšetkým s klasickou letnou stanovačkou, dnes sa čoraz intenzívnejšie zaužívalo v spojitosti so skladovaním, logistikou, či dokonca s organizáciou väčších akcií.

Ideálna alternatíva pre skladovanie

Medzi základné ekonomické poučky patrí rozdelenie nákladov medzi fixné a variabilné. Pre firmy sú často väčším orieškom práve tie fixné, ktoré im vznikajú bez ohľadu na objem ich produkcie. Platí to napríklad pre skladovacie priestory. Tie sa doteraz nedali prakticky nijako meniť či rozširovať, pretože sa nachádzali v klasických budovách. Skladové stany priniesli do tejto sféry významnú zmenu, keďže ich rozmery sa dajú flexibilne meniťupravovať podľa potrieb konkrétneho výrobcu. Predstavujú teda vhodnú alternatívu ako efektívne a ekonomicky úsporne vyriešiť otázku priestorov určených na skladovanie či logistiku.

Riešenie pre konanie väčších akcií

Stany sa zaužívali aj pri konaní väčších akcií, najmä v letnom období, no to už tiež nemusí byť úplne pravda. Záhradné stany sa totiž dajú aj vykurovať. To zabezpečí, že aj počas jesene či zimy v nich môžete usporiadať svoju oslavu či dokonca svadbu. Naďalej však platí, že obľúbené sú predovšetkým počas leta, keď znovu predstavujú ideálnu alternatívu k záhradnej párty. Vďaka stanu sa nemusíte báť o techniku či občerstvenie v prípade nečakanej dažďovej prehánky, a ak si zvolíte stan s podlahou, tak si v ňom svadobčania aj dosýta zatancujú.

Flexibilita a bezpečnosť

Spoločným menovateľom pre moderné záhradné stany je spomínaná flexibilitabezpečnosť. Pri viacerých modeloch stanov viete operatívne zmenšiť či zväčšiť ich rozmer. Výrobcovia taktiež kladú dôraz na bezpečnosť. Stany sú vyrábané ako ohňuvzdorné, čo je dôležité ako pri akciách s väčším počtom ľudí, tak aj pri skladovaní zásob či hotového tovaru.

Pridajte komentár