Zdroj foto: EDUCUP

Východoslovenská stredoškolská liga EduCup otvára svoje brány

Študenti východného Slovenska zbystrite pozornosť! Stredoškolská liga EduCup otvára brány 1. sezóny, v ktorej máš možnosť reprezentovať svoju školu. Úvodná sezóna sa ponesie v znamení hry League of Legends.

Zabojuj so spolužiakmi vo východoslovenskej stredoškolskej lige. Registráciou do ligy nezískaš len možnosť reprezentácie svojej školy, zabavenia sa so spolužiakmi, ale aj súboj o hodnotné ceny v hodnote 950 €. Do ligy sa môže zapojiť tím v zložení 3 študenti rovnakej školy + 2 doplnení študenti zo školy východného Slovenska. Čas máš do 10.3.2023.

Registruj sa!

Poskladaj svoj školský tím a prihlás sa. Hľadáš spoluhráčov na zapojenie do turnaja? Využi naše registrácie pre jednotlivcov a my ti pomôžeme. K hľadaniu môžeš využiť aj náš Discord, na ktorom nájdeš ďalších študentov.

Zdroj foto: EDUCUP

O čo budeš vlastne hrať?

O hodnotné ceny značky Yenkee. Konkrétne o sluchadlá Yenkee Panzer YHP 3400, mechanické klávesnice Yenkee Zero YHP 3001 a herné myšky Yenkee Zero YMYS 3000.

Offline finále v priestoroch Deutsche Telekom IT Solutions

Liga začína 13.3. a potrvá do konca mája. Najlepšie tímy sa o 1. miesto v lige pobijú offlinovo, v priestoroch spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions v Košiciach. Na študentov čaká plne vybavená gamingová miestnosť a samozrejme kopec zábavy počas celého dňa.

Zdroj foto: EDUCUP

tlačová správa

Pridajte komentár