Unique People sa rozrastá o unikátnu pobočku v Splite

Spoločnosť Unique People vznikla pred vyše desiatimi rokmi ako malá firma s veľkými snami. Tie sa podarilo postupne splniť a rozrástli sa o desiatky unikátnych kolegov nielen zo Slovenska. Do roku 2022 sa rozhodli vstúpiť s novou pobočkou v zahraničí a zmeniť priestory svojej prvej pobočky v Košiciach.

„Posledné týždne sme intenzívne pracovali na tom, aby sme si splnili ďalší sen, a to otvoriť novú pobočku v zahraničí. Hľadáme unikátne riešenia a snažíme sa dať príležitosť každému dobrému nápadu. Snažili sme sa nájsť miesto pre pobočku, ktorá bude iná, ale zároveň rovnaká ako v Košiciach. Snažili sme sa nájsť miesto, ktoré je výnimočné a bude pre našich zamestnancov novým domovom,“ hovorí Ján Bodnár, zakladateľ spoločnosti. Rozhodli sa pre slnečné Chorvátsko.

Prímorské mesto Split v sebe ukrýva veľký potenciál a množstvo talentovaných IT-čkárov. Skúsený HR tím rýchlo našiel prvých chorvátskych zamestnancov a vystaval ďalší tím developerov. Tak ako v košickej pobočke, aj v tej chorvátskej sa im podarilo vytvoriť prostredie, kde sa zamestnanci radi stretávajú a poklebetia si, kde radi pracujú a cítia sa pohodlne. „Sme veľmi radi, že sa môžeme globálne rozširovať. Sme otvorení spolupráci s každým, kto zdieľa náš ,can do’ prístup, či už je zo Slovenska alebo z inej krajiny. Snažíme sa dať každému šancu a príležitosť, aby sa ďalej zdokonaľoval a bol unikátny,“  hovorí HR manažérka Zuzana Lučanská.

 Stretnutie s organizátormi chorvátskej konferencie DUMP.

Príbeh Unique People sa ešte zďaleka nekončí. Čaká ich množstvo pracovných ciest a v budúcnosti plánujú otvorenie ďalších pobočiek v rámci Chorvátska a možno aj v iných krajinách. Majú ešte veľa snov, na ktorých pracujú. Každým dňom si stanovujú nové ciele pre ich ďalší rast.

„Chceme sa poďakovať všetkým zamestnancom, partnerom a spolupracovníkom, ktorí nás podporovali a pomohli nám vytvoriť jedinečný Unique People tím. Všetkým, ktorí spojili svoje cesty s našimi a spolupracujú s nami aj naďalej. Sme otvorení novým možnostiam a stále sa snažíme zdokonaľovať a vytvárať príjemné prostredie pre našich zamestnancov a klientov,“ dodáva Marek Bečaver, CEO spoločnosti.

Unique People

Unique People je tím skúsených konzultantov a vývojárov, ktorí poskytujú svoje znalosti a skúsenosti v oblasti IT infraštruktúry, riadenia a tranzície projektov, webového vývoja a personálnych služieb pre IT podniky.

Pridajte komentár